یک سال قبل  778

آرایش صورت مربعی

آرایش صورت مربعی

آرایش صورت مربعی

اگر شقیقه‌ها، استخوان‌های گونه و انتهای فک شما کاملاً در یک خط قرار دارند، پس شما یک صورت مربعی دارید.

برای شروع، شما همیشه از سایه ای استفاده کنید که کمی تیره تر از رنگ طبیعی پوست شما باشد سایه ای که بیش از حد به رنگ پوست شما نزدیک باشد در ایجاد جلوه سایه موثر نخواهد بود. لبه‌های پیشانی خود را کانتور کنید تا شکل آن به حداقل برسد و کناره‌ها محوتر شود.

کانتور را فقط در اطراف خط موهای خود نداشته باشید و کمی روی شقیقه‌های خود نیز تمرکز کنید. شما باید لبه‌های پیشانی خود را کانتور کنید تا ظاهر طبیعی  داشته باشید.

آرایش صورت مربعی شکل

اگر به دنبال بهترین نکات آرایشی برای صورت‌های مربع شکل هستید ،باید به استخوان‌های خود توجه کنید زیرا آنها نقش مهمی دارند. همه افراد استخوان‌های گونه را دوست دارند و اگر چهره ای مربع شکل دارید و می‌خواهید این استخوان‌ها وضوح بیشتری داشته باشند باید با استفاده از کانتور آنها را برجسته تر کنید.

کانتور را با حرکت چرخشی درست زیر استخوان گونه خود اضافه کنید.  دقت داشته باشید هنگامی که کانتور می‌کنید، قصد دارید قسمت‌هایی را به صورت طبیعی برجسته کنید و از ایجاد خطوط صاف و غیر طبیعی خودداری کنید و همچنین از  کانتور زیاد که باعث می‌شود صورت شما بیش از آنکه بی عیب باشد، کثیف شود، خودداری کنید. کانتور بهترین راه برای نشان دادن فرم واقعی استخوان گونه شماست.

محو شدن خط فک

افرادی که صورت آنها مربعی شکل است، یک فک بسیار استخوانی دارند و همیشه در تلاش برای به حداقل رساندن ضخامت خط فک خود هستند. شما با آرایش خط فک خود را تغییر شکل نمی دهید بلکه با کانتورینگ ظاهر آن را بهتر می‌کنید.

همچنین هنگام استفاده از کانتور برای خط فک خود، از حرکت چرخشی استفاده کنید. دو طرف خط فک خود را به صورت گرد و باریک کانتور کنید. از آنجا که از پهنای خط فک خود می‌کاهید، استفاده از کانتور به صورت گرد می‌تواند لبه‌های خط فک شما را زیباتر کند. بهترین نکات مربوط به آرایش برای صورت‌های مربع شکل شامل برجستگی پیشانی، چانه، بینی و استخوان‌های گونه با استفاده از کانتور است.

کانتور مرکز پیشانی شما را برجسته می‌کند. همچنین استخوان گونه را نیز برجسته می‌کند. در آخر، کمی برجستگی به مرکز چانه خود اضافه کنید، اما نه زیاد.

بزرگتر شدن چشم‌ها!

بیشتر ما به دنبال بزرگتر نشان دادن چشمان خود هستیم. استفاده از سایه‌های تیره چشم باعث می‌شود که چشم‌ها حتی برای صورت مربع شکل که شکل چشم‌ها را پنهان می‌کند، بسیار بزرگتر به نظر برسند.

سایه‌های تیره و استفاده از ریمل مژه و ابرو کلیدی برای دستیابی به چشمی با ظاهر بزرگتر است. همچنین می‌توانید از مژه‌های مصنوعی برای بزرگتر به نظر رسیدن چشم‌های خود استفاده کنید، اما این اختیاری است. علاوه بر این، هرگز از آرایش چشم با سایه‌های دودی نترسید!

 

گونه‌های طبیعی

هنگام انتخاب رژ گونه مناسب برای رنگ پوست، رنگ بیش از حد صورتی و واضح انتخاب نکنید. شما سایه ای می‌خواهید که بسیار طبیعی باشد و باعث زنده شدن گونه‌های شما شود!

استفاده از رژگونه با رنگ صورتی یکی از بهترین نکات آرایش برای صورتهای مربع شکل است زیرا بیشتر به طبیعی شدن آرایش کمک می‌کند. از آنجایی که استخوان‌های گونه خود را کانتور کرده اید و می‌خواهید کانتور بیشترین توجه را به خود جلب کند توجه کنید که از رژگونه زیادی استفاده نکنید.

آرایش صورت مربعی

 

بزرگتر کردن لب‌ها

پس از تمام این مراحل وقت آن است که لب‌ها را پرتر نشان دهیم!  شما برای پر کردن لب‌های خود به مواد پر کننده احتیاج ندارید، اما جادوی آرایش به شما کمک می‌کند تا این مورد را داشته باشید. اگر لب‌های درشتی دارید از رژ لب‌ تیره استفاده کنید و اگر لبهای نازکی دارید، برای ایجاد خطوط لب از خط لب استفاده کنید و لبه‌های بیرونی لب‌های خود را به آرامی پر رنگ تر کنید.

اگر برای پر کردن لب‌های خود از رژ لب مایع استفاده می‌کنید، بهترین انتخاب است زیرا می‌توانید با آن  خط لب را نیز محو کنید و یک آرایش طبیعی ایجاد کنید.

آرایش صورت مربعی

ایجاد برجستگی

استفاده از برنزر برای برجستگی گونه یکی از نکات آرایشی صورت‌های مربع شکل است که نباید از آن چشم پوشی کنید. درست است که شما قبلاً استخوان گونه خود را کانتور کرده اید، اما اکنون وقت آن است که آنها را برنز کرده و واقعاً برجسته کنید.

بسته به رنگ پوست، از برنزری استفاده نکنید که بسیار تیره تر است. شما به دنبال طبیعی ترین ظاهر آرایش هستید، بنابراین برنزری انتخاب کنید که کمی تیره تر از تن طبیعی پوست شما باشد. افراد با صورت مربع شکل باید از شقیقه تا استخوان گونه خود را به شکل “C” برجسته کنند. این کار لبه‌های صورت را مشخص می‌کند و هنگامی که نور را منعکس می‌کند، درخشش خیره کننده ای ایجاد می‌کند! برای ایجاد کمی درخشش باید نوک بینی را‌هایلایت کنید.

ابروها

در آخر یکی از بهترین نکات آرایشی برای صورت‌های مربع شکل، گرد شدن ابروهای شما است. اگر ابروهای شما از نظر قوسی به طور طبیعی دارای فرم هستند، آنها را با مداد ابرو پررنگ کنید. این روش به شما کمک می‌کند آرایش طبیعی تری داشته باشید.

 

سبد خرید 0